Opinie o Nas
Okazje.info
Pobieranie danych...
Paski do zegarków - Król-net
Menu
Strona głównaJak wymienić zapięcie w pasku?
Poradnik
Ceneo

» przeczytaj wszystkie opinie
Szybki kontakt
 
 
 501022178

Godziny działania sklepu
Pn - Pt 
9 -16

 

Jak wymienić zapięcie w pasku?

Wymiana sprzączki na zapięcie motylkowe nie jest zadaniem szczególnie trudnym. Prezentujemy tutaj zdjęcia i krótkie komentarze, które powinny pomóc w tej czynności.

Sprzączka jest zamocowana za pomocą teleskopu. Możemy ją zdemontować na dwa sposoby. Pierwszy wkładając narzędzie między zapięcie a pasek, drugi wkładając narzędzie w otwór sprzączki. Oba sposoby pokazują poniższe zdjęcia.

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_1.jpghttp://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_2.jpg
Wyjmujemy sprzączkę i przystępujemy do montażu motylka.
 
Musimy wyjąc teleskop, aby zdemontować języczek sprzączki - do motylka nie będzie potrzebny.

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_3.jpg
http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_4.jpg

Następnie, wkładamy jeden koniec teleskopu w zagłębienie do mocowania, przysuwamy drugi koniec teleskopu do zapięcia. Przy pomocy narzędzia, chwytamy teleskop w miejscu wskazanym na zdjęciu, lekko przyciskamy i wsuwamy zapięcie w odpowiednie miejsce.

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_5.jpg

Zapięcie jest już połączone z paskiem. Możemy jeszcze dla pewności  lekko szarpnąć aby upewnić się że teleskop znalazł się we właściwym miejscu. Czyli zapięcie jest zamocowane do jednej części paska. Aby zamontować drugą część (tą z dziurkami) musimy otworzyć zapięcie. 

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_6.jpg

Tutaj widzimy miejsce w które wsuwa się drugą część paska. Musimy ją otworzyć, następnie wsuwamy pasek, dociskamy zabezpieczenie zwracając uwagę aby stalowy bolec znalazł się w dziurce paska. Tutaj też regulujemy długość paska. 

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_7.jpg


http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/Wymiana_paska/2_8.jpg

 

 


 

http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/usmiech.jpg         No i GOTOWE!!!!!      http://www.pasekdozegarka.com.pl/images/usmiech.jpg
Oświadczam, że powyższe informacje nie mają charakteru instruktażowego. Są to jedynie wskazówki. Za nieodpowiednie wykonanie wymiany zapięcia nie ponoszę odpowiedzialności. Jeśli nie czujesz się na siłach, nie jesteś pewny czy poradzisz sobie - pozostaw to specjaliście

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.